Laden Evenementen
vr
13 feb

Extern: Musicon in Beelden Aan Zee

februari 13 18:00 23:00

Dit evenement vindt extern plaats bij Museum Beelden aan Zee, Harteveltstraat 1, 2586 EL Den Haag, Nederland.

After Hours x Musicon

Tijdens After Hours beleef je Museum Beelden aan Zee na sluitingstijd — en op vrijdag 13 februari verzorgen wij vanuit Musicon het muziekprogramma in het museum. Samen met Beelden aan Zee bouwen we aan een avond waar kunst en harde live muziek elkaar volop versterken.

Live tussen de nieuwe werken van Magali Reus: The Etters, Discarded en het legendarische Disharmonic Orchestra brengen energieke, rauwe shows vol punk, death metal en metalcore. Die ruige klanken vormen een spannend contrast met Reus’ verleidelijke en fantasierijke objecten.

In het museumcafé verzorgen de DJ’s van Dark Memories een duistere mix van o.a. industrial, dark wave en postpunk. Het darkwave-duo Cold Union voegt daar een live set aan toe met ijzige, elektronische melancholie.

Daarnaast zijn er flitstours, kun je de tentoonstellingen Theresia van der Pant en Erwin de Vries – Vormen van vrijheid ontdekken, en zelf tekenen in de Zuidzaal. Met drankjes en eten van DISH Catering wordt dit een complete after-hours beleving — eentje die je hoort, ziet én voelt.

Bekijk hier het tijdschema voor de avond!

After Hours wordt mogelijk gemaakt dankzij de VriendenLoterij.